Jak przygotować się do porodu?

28 stycznia, 2015

Jak przygotować się do porodu? Jak możesz pomóc swojemu organozmowi przejść przez to ważne doświadczenie? Znamy kilka sposób na to, żeby ułatwić sobie poród.
Po pierwsze pamiętaj o ważnej roli ruchu podczas ciąży. Przez całą ciążę dbaj o kondycję fizyczną, uprawiaj łagodne sporty, ćwicz jogę, spaceruj, pływaj.
Pij także herbatkę ciążową, która ma niewiarygodne właściwości profilaktyczne i lecznicze. Nie tylko Cię wzmocni, ale także zapobiegnie nudościom, lekkim bólom a także takim przypadłością jak: zgaga w ciąży.
Nie wierz w to, że masaż krocza jest nie potrzebny. Jest! Zwłaszcza w naszych szpitalach, gdzie rutynowo stosuje się nacięcie krocza. Zatem masuj krocze regularnie, od 34 tygodnia ciąży.
Jeżeli stosujesz medycynę naturalną, skonsultuj się z lekarzem homeopatą, który indywidualnie przygotuje cię do porodu. Pamiętaj także o niezwykłych możliwościach akupunktury, która (stosowana od 36 tygodnia ciąży) wzmocni cię i uodporni na ból porodowy).
Do samego szpitala zabierz herbatkę z przywrotnika i liści malin, które wspomogąTwoją macicę i szyjkę macicy podczas porodu.

Categories
ciąża  
Tags
Share a Comment